Nowości 2002 – archiwum

Na dzień 26 kwietnia palnowany jest wyjazd polskich pro do Kijowa, sponsorujš: Malita, Airwalk, Fenix i inni, pojadš na pewno: Gutek, Eryk, Tomek Kotrych i jeszcze pare osób.

Jak to już sie przyjelo od razu po imprezie wyniki u nas. Tym razem info o Skate Jam’ie z Jutrzenki. Relacja wkrótce!
1.Gutek Szymański
2.Przemek Cymbalski
3.Blazej Lewandowski
a nieco dalej:BenekKangurFrycek (a le to raczej nie w kolejnosci…)

Paweł Przybył znów atakuje rynek kolekcją Fenixa. Zapraszam na degustację. A za parę dni dział clothes, gdzie pełne nowe kolekcje wszystkich firm.

SPC ofkoz odbędzie się z tym, że po ostatnich wyczynach snowboarderów Hintertuxer odmówił współpracy. Teraz impreza będzie na lodowcu Stubai, w naszym texcie ogólne rozeznanie i info.

Today w jutrzence zawody sk8boardingowe – przejazdy po 1,5 min, finałowe po 2min. Po zawodach w Proximie planowane jest rozdanie ślizgerów – nagród ślizgu dla najlepszych w swoim fachu. Relacja z zawodów i rozdania pojawi sie u nas w weekend.

W sobotę, 16 marca o godz. 20:15 w kinie Cytryna w Łodzi odbyła się premiera nowego polskiego filmu skate’owewgo tworzonego przez Konrada Ossowskiego, Rafała Lejmana i przyjaciół. „Prospekt” bo tak nazywa się film okazał się całkiem niezłym video.

Właśnie kończy się Quik cup – u nas relacja wkrótce.

Czat już jest, pogadać więc można, forum pojawi się na dniach, przybyło nam też parę textów deskorolkowych (filmy, sk8parki etc.) i miejscówka – Niedzica. Na razie szykujemy wszystko i zbieramy ekipe tak więc każdego zapraszamy, z czasem będzie coraz to fajniej!

Wkrótce do ekipy dołączy prawdopodobnie Bartek Chałubiński – prosze państwa takiego wymiatacza to w naszej ekipie jeszcze nie było, wystarczy spojrzeć na jego wyjebane triczki w dziale galeria snb. Co ponadto? Ano zwiększamy objętość do 1,5GB będą więc już wkrótce MP3 i filmy snb & sk8 i to w dużych ilościach – filmy pełne, zarówno polskie jak i zagraniczne za friko ofkoz! Wpadajcie więc częściutko i lookajcie co nowego…

14 marca – w Ruka na zawodach zaliczanych do Pucharu Świata Jagna Marczułatis zajęła piąte miejsce w slalomie gigancie równoległym.
13 marca na halfpipie dwudzieste miejsce zajęła Paulina Ligocka.

To jeszcze nie jest to ale skatesnow.net zaczyna jakoś wyglądać – działy się rozrastają a texty wciąż napływają. Za jakiś miesiąc, może dwa będziemy największym centrum deckowym w Polsce, a potem jush only podbój Europy…

Nie mamy pojęcia jak wyniki tych zawodów. Nasz qmpel nie daje oznak życia, możecie jednak liczyć na relację lub chociaż wyniki już wkrótce jeśli tylko odpisze nam na mejla.

Dzisiaj rozpoczyna się Quik Cup we Francji i trwać będzie 10 dni, do 20 marca. Dla zwycięzcy 25 tysięcy euro, łączna pula to 80 tysięcy, całkiem sporo, prawda? Konkurencje morskie będą rozgrywane w Anglet, zaś te zimowe w Les Arcs. Relacja u nas po zakończeniu khehe, zapraszamy!

Oto setlist z tego party w Solden (Austria):
Sportfreunde Stiller „Heimatiled”
Puddle of Mudd „Drift & Die”, „Blurry”, „Control”
H-Blockx „The Power”, „Ring of Fire”
Alen Ant Farm „Movies”, „Attitude”, „Bug Bites”, „Smooth Criminal”

Jak wiadomo wiele fajnych firm jak Fenix czy Malita tworzy właśnie kolekcje wiosenne a my już wkrótce zbierzemy to wszystko i stworzymy jakiś dział w stylu clothes – opisy, foty, sklepy, ceny ubranek.

Jak donosi nasz poinformowany informator na dni 14-16 czerwca tego roku planowane są międzynarodowe zawody skateboardingowe, odbędą się one w Toruniu (konkretni w hali tor-tor). Można liczyć na przyjazd prosów z kraju i z zagranicy i ciekawe fanty dla najlepszych.

Można powiedzieć, że przygotowaliśmy swego rodzaju zestawik relacji z tegorocznych contestów i jam’ów snowboardowych. Jest więc relacja z contestu na targach ISPO w Monachium (Niemcy) oraz ze slope style’u – z Livigno we Włoszech. Wszystkie te sprawozdania w dziale contesty!

Comments are closed.