Nowości 2003 – archiwum

Polski film skejtboardingowy Prospekt tworzony przez Konrada Ossowskiego i Rafała Lejmana został przełożony (a konkretnie to jego premiera została przełożona) na 16 marca tego roku. Poczekamy…

Jagna Marczułajtis, nasza wspaniała prawie medalistka z Salt Lake City ma nowego chłopaka – łodzianina Sebastiana Kolasińskiego. Okej ja wiem, że od tego są brukowce chce tylko powiedzieć, że poznali się w SLC a Sebastian jest wysoko notowanym łyżwiarzem figurowym (14 miejsce na MŚ 2001 sami więc widzicie, że chłopaczyna nieźle wymiata na lodzie…). Jak to się potoczy to czas pokaże tymczasem skupmy sie na czymś ważniejszym niż na takich pierdołach.

Zawody snowboardowe spoza PZS’u, odbędą się już niedługo bo 9 marca w Szklarskiej Porębie. Konkurencje: big air, riale, quarter; zagrają: W.W.O, ZIPERA, MOR W.A., K.A.S.T.A. SKŁAD, Dj Dobry Chłopak. Standardowo przewidziane nagrody w postaci sprzętu i kabonki. Maybe napiszemy relację.

Dosłownie w godzinę po zakończeniu zamieszcamy spisaną na gorąco relację z grafficiarskiego Jam’u 2002 w Łodzi przy Pasażu Schillera. Całość ofkoz z fotosami, żeby każdy mógł podziwiać dzieło łódzkiej ekipy Design Futura.

Oto wyniki zawodów, które miały miejsce w dniach 23-27 stycznia w Kreichsberg i Graz: Halfpipe: mężczyźni 1.Jan Michealis (Niemcy), 2.Antii Autii (Finlandia), 3.Miikka Hast (Finlandia), Marek Sąsiadek był 16 a Mateusz Ligocki 18, panie 1.Nicola Pederzolli (Austria), 2.NicolaThost (Niemcy), 3.Valerie Bourdier (Francja), Paulina Ligocka zajęła miejsce ósme. Snowboard Cross: mężczyźni 1.Thomas Bourgeault (Francja), 2.Aymerick Marmoz (Francja), 3.Simone Malusa (Włochy), panie 1.Deborah Anthonioz (Francja), 2.Ursula Fingerlos (Austria), 3.Doris Krigs (Austria). Oraz wyniki big air’u (tylko mężczyzn): 1.Tadej Valentan (Słowacja), 2.Jari Tourinieme (Finlandia), 3.Sntti Autti (Finlandia).

26 stycznia w Hali Sportowej miał miejsce Jam deskorolkowy wraz z contestem best trick. Wygrał Błażej Lewandowsi, drugi Gutek a na trzecim Jarek Pijewski, zobacz naszą relację z imprezki.

Cuś tak słychać, nic to pewnego ale planwana jest kontynuacja contestu na 10 marca, loc: szczyt Tobołowa, gdzie ma powstać snowpark.

W dniach 02-05 stycznia 2002 miały miejsce contesty, oto wyniki. Slalom gigant równoległy – panie: 1.Blanka, 2.Petra Elsterova, 3.Nikola Vavruskova. Panowie: 1.Łukasz Starowicz, 2.Matys, 3.Marcin Sitarz. Slalom równoległy – panie: 1.Małgorzata Kukucz, 2.Blanka, 3.Petra i panowie 1.Łukasz Starowicz, 2.Łukasz Hoły 3.Jakub Hoły. Oraz snb cross – panie: 1.Klaudyna Mikołajczyk, 2.Olga Zinkiv, 3.Marcelina Frycz, panowie: 1.Matys, 2.Łukasz Starowicz, 3.Grzegorz Pająk.

29 grudnia, w Koninkach odbył się contest Flipa w snparku Kondora. Oto wyniki big air: 1.Alik Janowski, 2.Osa, 3.Michał Długosz i dalej: Krzysztof Dubiel, Tomasz Wąsik, Marcin Bajda, Michał Trzebunia, Obuch. Na henrejlu: 1.Dorian, 2.Marcin Kozłowski, 3.Jakub Honcz i dalej: Szczepan Ligocki, Alik Janowski, Tomasz Jaworski, Łukasz Mieszczarek.

29 listopada 2001 na Górce Szczęśliwieckiej w Wa-wie odbyły się zawody snowboardowe Snow Booming Party. Zorganizowane przez Snowboarden Banditen trwały od 19 do późnego wieczora. Jest już nasza krótka relacja z tej imprezy, wraz z wynikami zawodów.

Od dziś na necie skatesnow.net. Co tu dużo mówić – rozejrzyj się wokoło a znajdziesz to co szukasz. Zobaczycie jak nakręcimy skatesnow.net w najbliższym czasie!

Comments are closed.