Techramps i Jam w Łodzi

Katalog 31/08/03 [border]
Dla ułatwienia waszego surfowania po necie i oszczędzenia czasu prygotowaliśmy katalog www, które są warte Waszego czasu. – wciąż można zgłaszać do nas swoje propozycje, pamiętajcie o jednym – u nas liczy się jakość a nie ilość.

Snowboard – reaktywacja 29/08/03 [border]
Reaktywujemy snow który zaczał powoli już u nas umierać. Od teraz będzie go tyle samo co deskorolki aż do końca sezonu, czyli koło kwietnia przyszłego roku. Doszedł nowy dział – wywiady snow, jeszcze pusty ale lada dzień powinny się pojawić pierwsze rozmowy. Co poza tym – nowy kolor loga, idzie jesień, tak będzie bardziej klimatycznie – na zimę znowu niebieskie a na wiosnę zielone. Warto zobaczyć również skate wywiad z Czarnym z Torunia.

Techramps Company 28/08/03 [border]
Kondor, własciciel i założyciel KondorWheels odpalił niedawno nowy projekt – Techramps, czyli kompanię robiaca skatepaki. To własnie na zrobionych przez nich sklejkach odbędzie się contest przy M1 w Krakowie 13 wrzesnia. A dusić można będzie również przed zawodami od 8 do 12 wrzesnia w godzinach 15-20. Jednak jak donosza reporteży z krk, katy sa nienajlepsze i IOU-RAMPS to to nie jest z pewnoscia.

Jam w Łodzi 27/08/03 [border]
W ostatni dzien wakacji, czyli w ta niedzielę – 31 sierpnia w łódzkim skateparku California odbędzie się jam deskorolkowy. Jest to już druga edycja imprezy, tak jak w zeszłym roku jeden najlepszy amator (wtedy młody Irek) dostanie odpowiednie rzeczy. Kto to będzie w tym roku, my wiemy. No może nie tyle wiemy co typujemy Karola, zielony papier mastera.

Comments are closed.