Team Hollywood w Polsce!

Rekrutacja..?! 23/08/03 [border]
Uwaga, uwaga poszukujemy: ludzi obeznanych w tematyce snowfotografów i wszystkich innych z pozytywna zajawka na snow/skate. Czekamy też na wasze fotki i filmiki – nie dajcie sie dwa razy prosić, kiedy fejm czeka na was!

Hollywood na Woodcampie 22/08/03 [border]
Proponuję oblookać sobie foteczki z ich pobytu w Polsce. Jedna na skatesnow.net – team hollywood: Chet Thomas (z banerem), dalej w czerwonej koszulce Justin Roy i w białej James Atkin, czyli new team rider. Więcej fotek znajdziecie na stronie oficjalnej dystrybucji Hollywood na Polskę – Californii.

Brotherhood Contest – more info 22/08/03 [border]
Program zawodów: 13:00 poczatek zawodów – eliminacje
16:30 finaly
18:00 rozdanie nagrod
19-21 Dj Sjaak
22:00 zakonczenie imprezy
Wszystkie inne bajery i lista sponsorów na plakacie.

Parę poprawek 21/08/03 [border]
A u nas na stronce parę zmian i poprawek. Zaktualizowano archiwum newsów, jest w nim już całe 20 miesięcy. Na próbę odpalamy nowy dział – katalog, który ma na celu propagowanie dobrych polskich stron deskorolkowo snowboardowych. Na razie pusto, czy się przyjmie?! Zobaczymy…

Relacja & wywiadzik 21/08/03 [border]
Ponieważ się reaktywowalismy już zapodajemy nowy stuff dla Was. Po pierwsze – relacja z Touru Cormaxa w Łodzi. Do tego niedługo dojda filmiki przedstawiajace najlepsze triczki z touru. A w dziale wywiady mamy ankiete Ragdolla – juesej ridera Black Label, który pisze co go jara, naturalnie w wersji pl. No i na koniec info – niedługo, jak dobrze pójdzie zorganizujemy konqrsik, w którym do zgarnięcia będzie pare fantów. Czekujcie skatesnow, więcej info już niedługo. A na sezon zimowy też mamy dobre info – rokręcimy nasz snow version ostro!!

Comments are closed.