Contest Skate City i Brotherhood

Skate City Classic V 20/08/03 [border]
06.09.03 – Opole, start o 12:00. W razie niepogody dzien pozniej. Organizatorzy okreslaja to jako zakonczenie sezonu deskorolkowego… holla! My tak wczesnie nie konczymy! Pełne info, lista sponsorów itp. – plakat.

Deski Nervous 19/08/03 [border]
Od niedawna w łódzkim skatehopie California zobaczyć możemy deski łódzkiego Nervousa! Sa to dwa promodele – Bartek Milczarek (czarny, klimatyczny deck) i Jacek Jakubowski (biały deck z gołębiem) oraz deska teamowa – czarna ze słynnym motywem siedzacych gołębi. Wszystkie deski zostały wyprodukowane w USA i sa zrobione z najwyższej klasy drewna o zajebistym profilu. Lada chwila na stronie Californii zagoszcza wszystkie produkty Nervousa – koszulki, czapki, paski, deski i łożyska. Kolejna informacja dotyczy nowego ridera – Bartka Czarneckiego z Torunia który dołaczył do teamu. Strona Nervousa ruszy również niedługo, o czym z pewnoscia Was poinformujemy.

Reaktywacja 19/08/03 [border]
Chwilke nas nie było – już wracamy z nowymi materiałami codziennie więc zagladać warto!

Brotherhood Contest 07/08/03 [Boniek]
W sobote 30 sierpnia odbędzie się Brotherhood Skateboard Contest w Swidniku. Impreza odbędzie się w Swidnickim skateparku. Na zawody zostaja zaproszeni skaterzy z całej Polski. Całemu wydarzeniu patronuje burmistrz oraz starosta Swidnika.
Dojazd: 9 km za Lublinem na drodze E 372 (Lublin-Zamosc) zjechać na Swidnik. Jechać ok. 1,5 km prosto. Na rondzie z helikopterem prosto. Skatepark jest 200 metrow za rondem po prawej stronie w parku.
Zapraszamy na zawody, oraz na wspolna sesje!

Comments are closed.