Nowe recenzje i informacje

Info, info 13/09/03 [border]
Około 30 nowych sekwencji – to za niedługo u nas, poziom dobry nawet bardzo, ofkoz „polscy prosi” hehe cokolwiek by to nie znaczyło. I rozkręcamy się znowu – niedługo sporo apdejtów i nowych działów!

Jagna story info 04/09/03 [border]
Dla ludzi zajaranych szybkością na snowboardzie, story o naszej prawie-medalistce Jagnie.
Najlepsza polska snowboardzistka Jagna Kolasińska-Marczułajtis (AZS AWF Kraków) przebywa obecnie w Zakopanem, gdzie ćwiczy indywidualnie ze swoim trenerem. Za kilka dni wyruszy z kadrą do Chile, na pierwsze treningi na lodowcu. Lecimy aż do Chile, bo w Europie, w związku z wysokimi temperaturami, na lodowcach nie ma warunków do treningu. Na trzy tygodnie rozstanę się z moją ośmiomiesięczną córką Jagodą, którą będzie się opiekował mój mąż. Poza tym, będzie szukała nowego trenera, jak mówi: Podczas zgrupowania w Chile będę szukała nowego trenera. Przyjeżdżają tu na treningi ekipy z kilku państw. Będę rozmawiała z zagranicznymi szkoleniowcami. W sezonie olimpijskim ćwiczyłam z kadrą francuską i w dużej mierze dzięki temu odniosłam sukces na igrzyskach. Teraz chciałabym pracować także z zagranicznym trenerem. Francuzi już jednak nie chcą mieć w swej grupie obcokrajowców. Muszę więc rozmawiać z innymi szkoleniowcami. Trener polskiej kadry Piotr Paluch nie jest dla mnie autorytetem i nie gwarantuje mi sukcesu. Nie mogę dojść do porozumienia ze związkiem, który odmawia opłacania mojego trenera od przygotowania ogólnorozwojowego, z którym obecnie pracuję, Wojciecha Nabielskiego. Muszę płacić mu z własnej kieszeni. Obawiam się, że związek nie będzie chciał opłacać także trenera zagranicznego, jeśli takiego znajdę. A przecież podstawą sukcesów jest współpraca z bardzo dobrym szkoleniowcem. Jagna Kolasińska-Marczułajtis nie liczy w tym sezonie na duże sukcesy. Po rocznej przerwie nie będzie jej łatwo szybko odzyskać wysoką formę. Dopiero w następnych latach powinna znów znaleźć się w czołówce europejskiej, a także światowej.

Nowy website 04/09/03 [border]
Ruszyło www Dosdedosu – czeknijcie…

Nowa recenzja 01/09/03 [border]
Nasz master Wavell napisał recenzje The DC Video, który z pewnością jest filmem przełomowym, oto fragment jego tekstu: „Już na samym początku widać maleńką cząsteczkę tego, co nas czeka w tym filmie. Oczywiście mam na myśli gigantyczna rampę, wysoka na około 6m, do tego…” – zobacz pełną recenzję…

Zawody w Świdniku, wyniki 01/09/03 [border]
1. Kuba Bączkowski [Brotherhood, Fireline, Cormax]
2. Mikołaj Baranowski [Bottle, 69 skateshop]
3. Marcin Jakubowski [Brotherhood, Fireline]
Best Trick: Marcin Kuźmiński [Brotherhood] – smith grind [handrail z 9 schodów]

Czas do szkółki 01/09/03 [border]
Wrzesień jest w sumie smutnym okresem musu pójścia do szkoły. Dla nas jest to okres w którym zwiększamy ilość snowu w naszym serwisie… Poza tym, pamiętajcie żeby od czasu do czasu podesłać jakieś materiały, gdyż tą stronę tworzycie tak naprawdę Wy! Aha, nasze archiwum newsów zostało zaktualizowane i liczy sobie teraz 22 miesiące.

Comments are closed.