Recenzja filmu Transworld: In Bloom

Czyżby kolejny Transworld..? owszem ale za to jaki! Jeden z najlepszych jakie widziałem. W tym skatemovie występuja zawodnicy których nazwiska w przyszłosci będa tak znane jak Eric Koston, Jamie Thomas, Tony Hawk, Rodney Mullen.. itd.

Starring: – Ewan Hernandez (Mój faworyt na całej linii)
– Chris Cole
– Mike Taylor
– Tony Trujillo
– Paul Rodriguez
– Alex Gall

Podczas przejazdow tych w/w kolesi, oprócz bardzo fajnej muzy slyszymy wypowiedzi znanych pro(fesorów) takich jak Dustin Dollin, Jamie Thomas, Kareem Campbell, John Cardiel, Eric Koston, Andrew Reynolds. W krótkich przerywnikach można zobaczyc wygłupy Andiego McDonalda, Boba Bornquista… i innych.

A tak wygladaja przejazdy :
Ewan Hernandez. Ten chłopak ma w sobie niewyobrażalny talent. A przy tym robie naprawde oszołamiajace triki min : nosegrind na rurce przy 10 schodkach, noolie crooks na poreczy (6 schodow), noolie halfcab z 12 schodow, noolie frontside flip z 9, frontside kickflip z ogromnej 12, noolie flip z 8, bs boardslide z 18… Długo by tu jeszcze wymieniac :P (a na razie chlopaczek ma 15 lat -czyli jest o rok starszy ode mnie- i nie chodzi do szkoly :D) Chris Cole. No.. ten zawodnik się do nastolatków nie zalicza (hehe), ale triki jakie łota sa … fajne. A robi min: noolie salad grind, bs hardflip, halfcab to crooked, 50-50 na podwójne łamanej poręczy, switch ollka z 14 schodów, wypasiony bs tailslide na rurce przy 8 schodach, 270 to noseslide, fakie noseslide na murku przy 10, stylowy smith grind przy 12 (ten smith jest w sierpniowym Transworld magazine – plakat), k’flip to boardslide, 180 to nosegrind frontside out, 270kickflip to noseslide, frontside kickflip na „lovegap” (THPS się kłania :)) Mike Taylor. „Chłopak ma wielki talent, bez niego przyszłosc deskorolki nie istniałaby …He is de future…” wypowiada się o nim Eric Koston (bleee… :D) Mike jest trochę starszy od Ewana, ale prezentuja podobne poziomy… Na poczatku jego częsci filmu widzimy ogromnego raila z badz wie ile schodkami na którym ów player robi crooked grind’a.. A poza tym wygłupem, to robi jeszcze 5-0 przy 12 (rurka) salad grind zejscie frontside, noolie kickflip noseslide, smith oraz overcrooked na railu przy 10, kickflip crooks zejscie backside. Mniej więcej w srodku filmu sa bails’e w/w skaterów… I jak zobaczyłem jak Chris rozcina sobie nogę na pól wzdłuż golenia… to się trochę przestraszyłem tym sportem jakim jest sk8board… Tony Trujillo. Jesli można by w wielkim skrócie scharakteryzowac jak jezdzi Tony, to długie włosy (nie wiem jak cos on przez te włosy widzi.. hehe), dużo jezdzi w bowl’u. To był ogromny skrót. Ale oprócz bowla jezdzi też na street’cie, a łota min: lipslide, smith na murku przy 10, frontside hellflip z 8, overcrooks na rurce (8), i jeszcze jedno… jezdzi w różowych okularach :) Paul Rodriguez. Paul jest rok starszy od Ewana, jest bardzo ambitny, i nie boi się dużych schodków i raili. A co wyczynia na tych rzeczach jest… takie (oczywiscie to nie wszystkie triki Paula jakie możecie zobaczyc w In Bloom..) : Noolie heelflip to salad grind, noolie lipslide, bs boardslide na railu przy 15, overcrooked, overtailslide oraz noolie tailslide na rurce przy 12 schodkach, kicklflip to nosegrind na obie nogi, bs lipslide na rurce (8) oraz huge :) kickflip i heelflip z 11 schodów. Alex Gall. Koleżka w stylu pana Margery B. :D A oto jego wyczyny w tym Transworldzie: noolie boardslide, noolie 5-0, noolie smith grind (wszystkie na murku przy 9) 5-0 i feeble grind przy 15, bs noseslide na murku (7), bs overnose slide na railu przy 8 jest trikiem konczacym moja druga reckę… œ

Comments are closed.