Doniesienia z archiwum roku 2003, część pierwsza

Jakiś update 27/04/03 [border]
No więc oto co mamy dla Was dzisiaj nowego: nauka triku – heelflip, wywiad – Kristian Svitak po polsku, ankieta, nowe fotki deskorolki [w ciągu najbliższych dni dojdzie ok. 20 nowych], na dole strony jest też nowa fotka tygodnia mimo, że tydzień nie minął od poprzedniej. Dobra, narazie to tyle, teraz codziennie kilka nowych fotek.

Dżem, który był 26/04/03 [border]
Szkoda tylko, że tak późno informacje o nim do nas dotarły. Warto słówko o tym powiedzieć… No więc z miasta Łodzi byli chyba wszyscy – wpadli nawet niejeżdżący Batek Milczarek i Łukasz Janiaczak. Zapowiadanych chłopaków z Mentora nie było, ale zawitał team Fenixa – Bejbi, Koti i Gutek. Posypało się sporo dobrych sztuczek – nollie flip na 5-0 na małym murku zduszone przez Tomka Kotrycha czy też boardslide’y i lipslide’y na f/s i b/s z dużej rurki Gutka. Jeździło sporo osób, pogoda dopisała i ogólnie było git. W ciągu najbliższych dni pojawi się kilka nowych fotek z tego jamu, opis kolejnego tricku, ankieta i fajny wywiad. Teraz można zobaczyć opis nowej serii Cormaxów w dziale clothes.

Transworld skateboarding awards 25/04/03 [border]
Na podstawie websajtu transworlda można zaczerpnąć info o rozdaniu nagród tegoż magazynu – 22 maja w amfiteatr Forda [Hollywood]. Czajcie nominacje u nich na stronie, a kto ze juesej ten niech kupuje ilety na tickets.com!

DC the movie 25/04/03 [border]
Pierwsze skejtowe video teamu disi zapowiada się ciekawie, gdyż w teamie są: Danny Way, Stevie Williams, Ryan Smith, Josh Kalis, Lindsey Robertson, Rob Drydek, Anthony Van Engelen, Colin McKay i inni. Szykujcie swoją kazee, start już 19 czerwca!

Dżem, którego nie było 19/04/03 [border]
Krótki mesedż do czytelników – dżemu nie było. Poza tym u nas za niedługo nowe materiały. Poza tym od dzisiaj działamy już tylko pod adresem skatesnow.net – może być bez www!!

Jam Łódź, California 13/04/03 [border]
Mimo, że pogoda była niezła jam nie odbył się – znów został przełożony na przyszłą sobotę – 19 kwietnia, miejmy nadzieję, że tym razem pogoda nie nawali.

Comments are closed.