Czerwcowe aktualności archiwalne

Java gamez 09/06/03 [border]
Wakacji póki co nie ma, do szkoły chodzić trzeba i nudzić się w niej niemiłosiernie. Tak więc dla wszystkich jarających się deską, posiadających telefoniki z javą mamy coś spezial. Dwie skateboardowe gierki – skatepark i skate&slam. W pierwszej dusimy triczki na rampie, w drugiej jeździmy ulicami miast skaczemy z hopek i dusimy raile. Skate&slam to mocna rzecz – duża ilość trików, możliwość duszenia combosów, kilka miast. Grywalność ogromna no i w szkole się człowiek nie nudzi.

Jamy i zawody 09/06/03 [border]
Drobne info o jamach oraz zawodach organizowanych lokalnie. Tak więc w dniach 6 i 7 czerwca możemy liczyć na dobry jam z zawodami w Lesznie, odbędzie się on na nowiusieńkim skejtparku. Później, bo od 13 do 15 czerwca w Cieszynie będzie miał miejsce SkateJam organizowany przez CCS. Ale o tym już pisaliśmy jakiś czas temu. 30 czerwca można się spodziewać jamu oraz jednocześnie zawodów w Skierniewicach. Warto wpaść… my oczekujemy jednak na MSS2.

Mentor Skateboarding Session#2 08/06/03 [border]
Wszystkie dodatkowe informacje zawarte są na dwóch plakatach promocyjnych. Międzynarodowe zawody w jeździe na deskorolce… tak nazwali to organizatorzy. A do zawodów pozostało już tylko nieco ponad 2 tygodnie. Baza noclegów znajduje się na stronie tutaj, warto również obadać drogę dojazdu z powyższego plakatu numer 02. Jest tam również namiar telefoniczny na rezerwację biletów i lista sponsorów. Warto dodać, że wpisowe dla startujących wynosi 15zł co nie jest kwotą ani trochę odrzucającą. Tak więc do zobaczenia w Toronto, będziemy tam!

TWS atakuje 07/06/03 [border]
Free Your Mind to tytuł nowej pozycji filmowej z Transworld Skateboarding. Film dostępny w Polsce od lipca, tylko w dobrych skateshopach. A póki co pozostaje tylko odpalać kazaa.

Comments are closed.