Czerwcowe doniesienia

Relacja z pola bitwy 28/06/03 [border]
Co na Mss#2?! W telegraficznym skrócie wszystkie szczegóły – skatepark nieco przebudowany, więcej przeszkód streetowych niż vertu i chyba dobrze. Z nowych rzeczy m.in. hopka + kosz do przeskakiwania, banan – czyli murek zawijany, nie ma słynnego malucha i miniramp ułożonych prostopadle. Nie ma też słynnych białych opasek na rękę – sa bilety i stemple. Zawody komentuje Dominik Włodarkiewicz zwany też Słonikiem. Chaos jak w zeszłym roku – nonstopaz słychać ‚please stop skaating!’. Sporo nowych twarzy, młodzi i naprawde maxymalnie konkretni zawodnicy, których sylwetki postaramy się niedługo brzybliżyć. Więcej info z linii frontu jutro, wyniki również.

Reaktywacja 28/06/03 [border]
Chwilkę nas nie było a teraz reaktywujemy i na szybko wszystkie latest nowinki. Jak donosi strona firmy Cormax, po odejsciu Krzyska Poskrobko teraz do teamu doszedł Krzysiek Sereczyński i teraz na Mss#2 jezdzi już w butkach tej firmy – veto white/navy.

Nadesłane photo 16/06/03 [border]
Chwilę to trwało, ale już jest nowy dział z kategorii deskorolka – materiały nadesłane, czyli wasze zdjęcia i filmiki. Czekamy na wszystko co macie… A dział znajduje się już w menu. I jeszcze raz dzięki dla wszystkich, którzy wysłali nam swoje materiały. Peace!

Foty skateparku CSS 16/06/03 [border]
Foty skateparku z zawodów CSS. Info i wyniki wkrótce.

Nowy zin 15/06/03 [border]
Uwaga, uwaga, od lipca można się spodziewać nowej czysto deskorolkowej gazety wydawanej przez INFO o nazwie INFO MAGAZINE. Będzie niezła promocja tego już niedługo.

Comments are closed.