Zbiór najciekawszych treści maj 2003

Meeting of Stylez 2003 30/05/03 [border]
Tak jest, Meeting of Stylez zawita także do Polski jak co roku. 1 – 3 sierpnia 2003 w Łodzi można będzie liczyć na niezłe malowanie. U nas jak zwykle relacja i fotki. Po więcej informacji o objeździe, polecamy stronę projektu.

Cieszyn jam 30/05/03 [border]
13 – 15 czerwca, Cieszynie odbędzie się jam deskowy. Ma być mały skatepark, batut dla snowboarderów, breakdance i hiphop. Made by Cieszyńskie Centrum Snowboardu. Zapowiada się niezła impra.

Info 23/05/03 [border]
Przysyłajcie nam swoje fotki, filmiki, artykuły, opinie – wszystko będziemy publikować! Jest nowy wywiad – Dominik ‚Słonik’ Włodarkiewicz. Czekamy na skatesnow.net

Co tam nowego z cyklu gamez 17/05/03 [Tms]
Właśnie ukazały się pierwsze screeny i prezentacja gry z serii SSX Tricky. Jest to jedna z lepszych gier snowboardowych jakie wyszły na konsole. Wykonanie oraz podejścia do tego sportu jest niesamowite, zwłaszcza w tej części. Właśnie zaprezentowano trzecią, najnowszą część tej gry, zatytułowaną SSX 3. Więcej można poczytać na stronie wp.pl gdzie jest relacja z targów E3.

Fotki na deszczową pogodę 11/05/03 [border]
Ponieważ pada i nie można jeździć na desce, postanowiłem wrzucić pare fotek z ostatniego jamu deskorolkowego w Łodzi – w sumie 11 zdjęć + nowe zdjęcie tygodnia na dole tej strony.

Comments are closed.